אֶלֵנִי - הכל לטיפוח האישה

מכון יוקרתי, מפואר ומשוכלל, באווירה נעימה ורגועה לאנשים עסוקים במיוחד. אפשרות לטיפולים בזמנים לא שגרתיים.

הקליקי וראי את סוגי הטיפולים והמכשור החדיש והמשוכלל שלנו:

סוגי טיפולי פנים

טיפול פנים קלאסי

טיפול זה עורך כ-90 דקות ובו מתבצע ניקוי יסודי של העור, חידוש עור הפנים והצערתו.
הטיפול גורם להתחדשות התאים  ולהגנה מפני פגעי הסביבה והרדיקלים החופשיים. הטיפול מרגיע, מצנן את העור ומעניק לו זוהר וברק.
הטיפול יבוצע לאחר אבחון עור מדוקדק והתאמת חומרים לסוג ומצב העור.
טיפול קלאסי מבוצע כטיפול בודד אחת לתקופה, על מנת לשמר את עור הפנים.

טיפול בעור שמן

עור שמן, הינו עור שאחד המאפיינים שלו, הפרשת חלב (סבום) מוגברת באזור העמוק של העור - הדרמיס. השמנוניות מטפסת ועולה אל האפידרמיס (חלקו החיצוני של העור), דרך הנקבוביות של זקיקי שער הפנים. ניתן, על ידי פילינג קוסמטי אשר אינו מייבש את העור ומכיל לחות, לקלף את שכבת העור העליונה (האפידרמיס). לכן חשוב לבצע אבחון עור דקדקני, מיומן ומקצועי. הטיפול כולל: ניקוי, ספיחת השומן (לא ייבוש), הוצאת קומדונים (שחורים).  הטיפול מקטין את הפרשת הסבום בעור, מצמצם את הופעתם של פצעים בעור, מרענן, מנקה ומבריא את העור .הטיפול משולב  בקרן אור (פוטורג'וביניישן) באמצעות מכשיר ה-IPL, על מנת לקבל טיפול אפקטיבי ומירבי  ותוצעות טובות.  

הבהרת כתמי עור / פיגמנטציה

הבהרת עור הפנים וטיפול בהיפרפיגמנטציה מהווים אתגר גדול, אך אפשרי בהחלט. ניתן באבחון נכון, ובטיפול מתאים, לחדש ולהבהיר את העור ולהחזירו לקדמותו.
בתהליך הטיפול בכתמי העור, אנו משלבים כמה אפליקציות. הטיפול הינו אינדיבידואלי ומשתנה מאדם לאדם. לרוב אנו מתחילים בפילינג שמכיל חומצות בדרגות ריכוז שונות, המחדש את העור לאחר מספר ימים. לאחר מכן אנו משלבים טיפול באמצעות IPL, זהו הליך חדשני המתבצע באמצעות אנרגיית אור ממוקדת, החודרת מבלי לפגוע בשכבות העור העליונות, או ברקמות עור נוספות. תוצאותיו של טיפול זה מדהימות ומוצלחות במיוחד.
הסבר קצר: צבע העור שלנו נקבע בעיקר ע"י הפיגמנט מלנין, הנמצא בשכבת העור החיצונית – האפידרמיס. המלנין מגן עלינו מקרינת השמש ובכך מונע נזק  לתאים. כאשר העור נחשף לשמש, נוצר המלנין, במטרה להגן על העור, זהו תהליך השיזוף. לצערנו, לא תמיד הפיזור של  חלקיקי הצבע (הפיגמנטים) הוא אחיד ולפעמים יש הצטברות של פיגמנט באזור מסויים, שיוצרת כתם.
פיגמנטציה נגרמת כתוצאה מחשיפה לשמש, גנטיקה, שינויים הורמונליים, תהליכים דלקתיים בעור, רגישות לתרופות, רגישות לבשמים, מתח ולחץ נפשי. היפרפיגמנטציה מופיעה על העור בצורה של כתמים חומים (הנקראים לעיתים כתמי גיל) הגורמים לצבע לא אחיד של גוון העור. גוון בלתי אחיד של העור, תורם למראה מזדקן בדומה לקמטוטים. 
.
עור פנים יבש

עור יבש הוא יותר מסתם "חוסר לחות".  לעור יבש יש נטייה להתקשות ולהיסדק בקלות רבה וכך מגיעים למראה מאוד לא אסתטי. היובש בעור קשור בשתי רמות, האפידרמיס (השכבה החיצונית) והדרמיס (השכבה האמצעית של העור). המפתח לטיפול בעור יבש הוא בשמירה מתמדת על לחותו ומניעת איבוד גמישותו.
גורמים רבים אחראים ליובש יתר של העור – איבוד לחות טבעית, גנטיקה, הזדקנות העור, רחיצת יתר במים וסבון, חשיפה לשמש, אקלים יבש בבית ובחוץ. יש לבצע פעולות למניעת איבוד הלחות ולשימור תוצאות הטיפול.
הטיפול להחדרת הלחות מעניק ניקוי עמוק ויעיל ומשפר את הטונוס, מבהיר ומשקם את העור. הטיפול מלווה בשימוש במכשור מיוחד, הגורם להולכה טובה של החומרים הפעילים , ממריץ את גמישות העור ואת זרימת הדם, מחייה, מבהיר, ומפחית רגישות יתר, מצעיר ומלחלח עור יבש.

עור פנים מזדקן \ מבוגר

מטרת הטיפול בעור המבוגר היא האטת ומניעת תהליכי ההזדקנות, טיפול בנגעי העור המזדקן  ויצירת מראה צעיר ובריא . סיבות רבות להזדקנות העור ובניהן גיל כרונולוגי, חשיפה לשמש, אורח חיים מתוח ועצבני, מחסור בשעות שינה ,חשיפה לרדיקלים חופשיים, מזון, עישון פאסיבי ואקטיבי, זיהום אוויר ,מחסור בויטמינים A ,C ,E, נוגדי חמצון, שינויים הורמונאליים וכן בגיל המעבר ישנה ירידה ברמת הורמון האסטרוגן שמאיצה את תהליך ההזדקנות.
הטיפולים הקבועים הנדרשים לשם שמירה על מראה עור צעיר וחיוני
פילינג - בדרגות שונות בהתאם לצורך, גורם להסרת התאים המתים של העור ובכך עוזר להמרצת מחזור הדם, לחידוש התאים ולספיגה טובה יותר של חומרי הלחות וההזנה,  טיפול הפילינג מועצם באמצעים טכנולוגיים דוגמת מכשיר ה- IPL שברשותנו, העובד בהבזקי אור המחממים את הרקמות ומעודדים בכך ייצור  חדש של הקולגן, האחראי על מיצוק וגמישות העור ובכך משפר את מוקדי הנפילה של עור הפנים. הטיפול המשולב משיג אפקט כפול ויעיל - הפילינג מחדש את העור וה-ipl ממצק אותו.

טיפול פנים פילינג  ואנטי - אייגינ'ג

עם חלוף השנים תאי העור מזדקנים ומתים, אנטי אייג'ינג הם טיפולים שמטרתם עיכוב ההזדקנות ודחיית השינויים החלים בעור. פילינג קוסמטי הוא למעשה תהליך של קילוף השכבות העליונות של העור (האפידרמיס) והסרת תאים פגומים ותאים מתים, תוך כדי גירוי העור ליצירת תאים חדשים. הפילינג הינו הליך קוסמטי, המדמה תהליך טבעי של השלת העור ויצירה של תאים חדשים.
הפילינג משפר את מראה העור, הופך אותו לרענן, צעיר ויפה, הסרת התאים המתים וחשיפת העור החי והצעיר ממריצה את מחזור הדם.
טיפול פילינג- באמצעות חומרים שונים של חומצות. חומצה גליקולית היא הנפוצה ביותר בשימוש, וכן חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות, הגורמות לקילוף קל והתחדשות תאי האפידרמיס והוספת לחות לעור.
במהלך טיפול פילינג חווים אי נוחות קלה ביותר כמו עקצוץ קל בעור. למחרת העור נראה מעט ורדרד. לאחר יומיים שלושה מתחיל קילוף עדין מאוד וקל. במידה ועושים סידרת טיפולים בחומצות, כל טיפול נערך אחת לשבועיים. ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר מטיפול בודד, אף שטיפול בודד גם הוא נותן תוצאה טובה. בסדרת טיפולי פילינג ניתן להבהיר את הכתמים בעור, לצמצם עומקם של קמטים קלים ולקבל מראה עור הרבה יותר אחיד ורענן. פילינג הינו הטיפול היעיל ביותר נגד קמטים והוא מטפל בהזדקנות העור.
אנו משלבים גם טיפול בקרן אור (פוטורג'וביניישן) באמצעות מכשיר ה-IPL. הטיפול המשולב מסייע לחידוש פעולת הרקמה התת עורית, למראה עור מוצק ולהבהרה משמעותית של כתמים.
תוצאות הטיפול: שיפור מיידי במראה העור והפיכתו לחלק, זוהר ובעל גוון אחיד ויפה.

טיפול פרה - רפואי באקנה

האקנה הינה מחלה דלקתית, המופיעה בגיל ההתבגרות והסיבה העיקרית להופעתה הינה חסימת בלוטת החלב.
בין הגורמים לאקנה: שינויים הורמונליים, נטייה גנטית, הרגלי תזונה לקויים - אוכל שומני, אוכל מעובד, מתח נפשי, תכשירים לא נכונים וכן חיטוט לא מבוקר בעור הגורם להעמקת הצלקות, עבודה עם שמנים ודלקים, השפעות מזג אוויר כגון חום קיצוני ולחות.
בדרך כלל מופיעים פצעונים רבים על הפנים, אך הפצעונים עלולים להופיע גם באזורים אחרים.

הדרך הטובה ביותר לטיפול נכון המיועד לריפוי אקנה בדרגות שונות מהווה יתרון משמעותי לעור. חומצות אלפא ובטה הידרוקסיות (פילינג כימי) יהיו יעילות, שכן הן מסייעות בהסרת התאים המתים מהעור ומונעות את סתימת זקיק השערה ע"י  שאריות שומן ותאים מתים.
ניקוי עמוק (שאיבה ושחרור הקומדונים, חיטוי ישיר על רקמת העור בעזרת מכשיר בתדר גבוה והשילוב של טכנולוגית IPL ותכשירים היפואלרגניים .
מכשיר ה- IPL - פותח בטכנולוגיה חדשנית, המתאפיינת ברמת בטיחות גבוהה. המכשיר נותן את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר.
הטיפול הינו מהפכני, קרני האור IPL  מחדירות אור לעומק העור. טכנולוגיית ה-IPL יעילה לא רק בהשמדת הבקטריה אלא גם באיזון ויצור הסבום בבלוטות החלב, כיווץ הנקבוביות והבהרת כתמים וצלקות הנלווים לעור אקנתי . אחד היתרונות החשובים והעיקריים של הטיפול בטכנולוגיית IPL  היא ההחלמה המהירה, למעט אדמומיות נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה החולפת במהרה.

טיפול יופי – טיפול פנים לפני מסיבות ואירועים

תמיד כאשר מגיע אירוע משמח, חשוב  לנו להיראות יפות וזוהרות. ידוע כי איפור בלבד לא יצליח להסתיר ולהעלים עור פנים לא מטופח ומטופל, במיוחד אם העור שמן , יבש, עייף ,או נוטה לאדמומיות ופצעונים. לא יהיה זה נעים כשהעור שלנו "ינצנץ" ( ולא במובן הטוב ) ביום הכי חשוב לנו.
טיפולי פנים לפני אירוע מיועדים להקנות לעור מראה צעיר ורענן ובניהם ניקוי עור הפנים בעדינות, הסרת תאים מתים, החדרת לחויות ומסיכות בשילוב הרגעה וטיפול של מכשיר למתיחת העור.