אֶלֵנִי - הכל לטיפוח האישה

מכון יוקרתי, מפואר ומשוכלל, באווירה נעימה ורגועה לאנשים עסוקים במיוחד. אפשרות לטיפולים בזמנים לא שגרתיים.

הקליקי וראי את סוגי הטיפולים והמכשור החדיש והמשוכלל שלנו:
טיפולים מיוחדים המוענקים בעזרת המכשיר:
Quadro Multi Application
טיפולים אסטטיים לא פולשניים
"קואדרו מולטי-אפליקשיין", המכשיר החדש מבית מעבדות ג'יג'י, פותח במיוחד עבור מכוני יופי וקוסמטיקאיות השואפות להעניק טיפולים יעילים תוך שימוש בטכנולוגיות מבוססות. בקוואדו משולבים יחד טכניקת "דינמיק פיל" ו"ספריי גאן", טכנולוגיית ה"אלקטרופורשיין" ואיינטו Y –טייפ ליפטינג".

‏DYNAMIC PEEL
טיפולי פילינג בלחץ גבוה
צנור זכוכית דק מתיז תמיסה קוסמטית בזרם סילון מהיר על העור.
מתאים לטיפולי פנים, גוף וקרקפת ולכל סוגי העור.
טכניקה המשתמשת בחיכוך הנוצר בזמן התזת תמיסה כדי להחדיר חומרים פעילים לעור ללא שימוש בזריקות. הטכניקה דומה לעיסוי פילינג ידני אבל יעילה יותר בהשגת ריענון, חידוש וריפוי. בנוסף משילה תאי עור מתים, משפרת את זרימת הדם ואת הניקוז הלימפטי.

‏SPRAY GUN
החדרת חומרים טיפולים בהתזה.
אקדח עם כוסית המפזר תמיסה קוסמטית על העור בעזרת לחץ. מתאים לטיפולי פנים.
טכניקה המשתמשת בלחץ אוויר כדי לפזר חומרים פעילים על העור. משלים את פעולת ה"ג'ט פיל" ופעולת טיפולים מקצועיים אחרים.

IONTO Y-TYPE LIFTING
גירוי וסימולציית העור על ידי תדרים אלקטרו מגנטיים.
ידית המעבירה פולסים אלקטרומגנטיים דרך שכבות העור לגירוי והפעלת שרירים בעזרת יונים חשמליים. מתאים לטיפולי פנים וטיפולי קרקפת.
טכנולוגיה המשתמשת בשדה אלקטרומגנטי, המדמה את פעילות המוח על השרירים, לחיזוק והפעלת שרירי הפנים. יעילה להפחתת קמטים, בניה עצמית מחודשת של הסיבים האלסטיים ושמירה על גמישות העור.

ELECTROPORATION
יצירת חדירות בשיכבה הקרנית לשם החדרת חומרים פעילים.
טכנולוגיה המשלבת שימוש בידית המעבירה אנרגיה לעור ומיד לאחריה בידית רולר המחדירה לעור חומרים פעילים. מתאימה לטיפולי פנים.
טכנולוגיית האלקטרופורשיין משתמשת בציוד אלקטרו-רפואי שתפקידו לייצר שני סוגים של פולסים חשמליים בידית האלקטרו ובמיכל הרולר המכיל חומרים פעילים. כתוצאה ממגע של הפולסים החשמליים עם העור המתחיל בשכבה החיצונית של העור (STRATUM CORNEUM ) נפתחות תעלות מימיות חדשות (ELECTRO PORES ) המאפשרות חדירות בשכבה הקרנית. זמן החדירות קצר, אבל הוא מאפשר לחומרי הטיפול להיכנס דרך הנקבוביות והתעלות המימיות לעומק שכבות העור.
שלב א'
ידית האלקטרפוריישן – מעבירה כמות גבוהה של אנרגיה מרוכזת לעור ופותחת מעברים בשכבה הקרנית דרך נקבוביות הזעה וזקיקי השיער.
שלב ב'
מיכל הרולר (ROLL ON) – בנוי על שני מרכיבים: אנרגיה טעונה ביונים בעלי מטען חיובי הנלחצים אל העור, באמצעות פולסים חשמליים ומיכל עם חומרים פעילים הנמרחים על העור בעזרת רולר. האנרגיה החשמלית גורמת לחדירת החומרים הפעילים (בעלי מולקולות אניונים ו/או קטיונים) אל עומק התאים בשכבה הקרנית דרך התעלות שנוצרו בשלב א'.